Kubina

dvouradovy oblek

Nazdarek lidi prosim vas potreboval bych se na neco zeptat ja jsem totis dostal dvouradovy oblek tmavy prouskovany je krasny ale je stary asi tak 10 let a nosil ho podnikatel potreboval bych se zeptat nekoho kdo tomu rozumi jestli se da ten oblek renovovat co se tyce barvy protoze urcite byl nekolikrat v cistirne a tim leze urcite barva dolu jako kdyz se pere v pracce pradlo ze jo? Tak se chci zeptat jestli na to jsou nejaky pripravky ze to tu barvu ozivi nebo ze ji vrati. Na pradlo existujou nejaky praci prasky nebo co to je ze se vrati barva do puvodniho stavu tak jestli je to taky u obleku dekuji za odpoved a jest by me zajimalo jestli cistirna sepere barvu z obleku

Odpovědi
oskar

Já si myslím,že v čistírně jsou lide,kteří tomu rozumí.Nejlepší bude,když se obrátíte na ně.

ReHu

No…pokud věříš reklamě, že prací prášek vrátí barvu, kde už není, tak věř.
Buď prací prášek pere a čistí nebo barva barví.