Kubina

Dvouřadový oblek

Nevíte někdo prosím Vás jaké jsou velikosti dvouřadového obleku myslím ale uplně nového a barvy a cenové relace?

Odpovědi
ReHu

Asi dost dobře nechápu otázku.
Myslíš velikost oblečení???
Myslíš jestli obnošený oblek má jinou velikost než oblek nový???
A barvou myslíš, v jakých barvách se prodává???
A cenové relace myslíš, kolik takový oblek stojí???

  1. obleky se prodávají ve všech běžných konfekčních velikostech.
  2. podívej se do pár obchodů – jsou to běžné barvy používané u obleků ( různé odstíny šedé, černé, antracitové, hnědé atd., někdy jednobarevné, někdy s proužkem atd.)
  3. cenová relace??? – dle výrobce, od Huga Bosse pár desítek tisíc, z OP Prostějov pár tisíc, někde ještě méně.

Je to natolik široký okruh informací, že bys měl obejít pár obchodů a ne se ptát tady.