abab

Dvojí metr?

Prosím vás, proč mne,svobodnou, která chodí s žematým, ostatní odsuzují a vdanou kolegyni,která chodí taky s ženatým podporují a chápou?
Doplňuji:
Děkuji všem za odpovědi, ale přece jen ještě – co ten manžel od té vdané? Toho neřeší nikdo, to je divné…

Nejlepší odpověď
anonym

Mozna jsem drive odsuzovala vsechny a vsechno , ale dnes , verte mi , ze ja bych vas neodsoudila. A nechapu ty lidi , jakym pravem , at se jedna o cokoliv .. odsuzuji.
A vite co ? Ja to nekterym zenskym dokonce preji , aby jim ten chlap byl neverny.
Mam zname … ty jen chlapa buzeruji , sotva vleze po 10 hodinach z prace domu. Uz maji pripravene kladivko na zatloukani noveho obrazu.
Vecer jsou unavene , spat s nimi nechteji … mile a chapajici jsou ale na vsechny sousedy a muzske v praci.
Spokojeny chlap podle me neverny neni.
Je to muj nazor.
Jsou samozrejme muzsti i neverou jaksi nemocni …
Ja jsem stastna tak jak ziji , sama bych se utrapila , nemela bych na to nervy se delit , ale at si kazdy dela co chce.
S okolim nezijete , nereste ho tedy. -iv-
Doplňuji:
Po doplneni : Az se zepta manzel od te vdane , budeme " resit " jeho … 🙂 -iv-

Další odpovědi
baghira

U svobodné se patrně předpokládá, že chce dotyčného muže odlákat od rodiny k sobě (tj. „rozbije rodinu“), zatímco vdaná bude zachovávat status quo a jen si odskočí za zábavou (což může být pro okolí „společensky přijatelnější“).

(Neber to osobně, řeším danou situaci tak, jak ji může vnímat okolí, neřeším tebe).
Doplňuji:
K doplnění: Ne, na manželovi nikdy nikomu nezáleželo a nezáleží :)))

kropitko

V takových věcech rozhoduje hodně aspektů, nedá se jednoznačně odpovědět. Záleží na tom, jak kdo je oblíbený, jak je starý, jaké je jeho zázemí, nemluvě o tom, že znám dost párů, kteří jsou manželé a přesto jsou ve vztahu za jedno, že může být každý s někým jiným. Rozhodně nejsem zastáncem ani jedné strany, ani nikoho neodsuzuji, pokud se mně to netýká. Takže pro mně jste obě trdla,,,víte co je volných svobodných, atraktivních chlapů??? Vybodněte se na ty ženáče, oni stejně většinou skončí zpět u manželky,,jen jsou to zbytečné nervy pro vás všechny,,:-)

anonym

Znát vás,odsuzuji obě.Tyhle vztahy jaksi nechápu…!
Doplňuji:
Manžel vdané to určitě neví,už vidím mužskýho jak je dobrovolně za paroháče.

rosinka

A odsuzují ty,co se bojí,že jim svobodná může odvést toho jejího, že jo? Naprosto souhlasím s -iv-, odpověděla bych podobně. Každá ví, koho má doma, toho nemocného nevěrami nevyléčíte a spokojený chlap má k nevěře dál – co vy chlapi na to? Já bych ještě podotkla, že srdce se vás ale neptá, jakého jste stavu …

Deli

Baghira Vám hezky odpověděl, proč je ten dvojí metr.
Jinak já zastávám názor, že není správné rozbíjet rodinu, tedy chodit s ženatým, ať už jsem či nejsem svobodná. (Nevěru neodsuzuji, ale nesmí vést k rozvratu jiné rodiny či páru.)
Také ale zastávám ten názor, že je to Vaše svědomí, zodpovědnost, láska – tedy že mi do toho nic není.