Dvojčátka nejedí stejná jídla. Ono jí to, ona jí něco jiného. Jak to?

Doplňuji:
Jsou ještě malinké. Tak proto ono.

Nejlepší odpověď
Lucijej

„Ono jí to a ona jí něco jiného.“ ---- Ono je nový druh pohlaví? Tak v tom případě, to je jasné – je to evoluční krok…

Dvojvaječná dvojčata jsou jako jiní sourozenci a je jedno, jestli jsou mezi nimi čtyři roky nebo čtyři minuty. A každý je individualita sama o sobě, tak je jasné, že mohou mít i jiné chutě.
I jednovaječná dvojčata mohou mít rozdílné chutě.

Další odpovědi
briketka10

my jsme taky plivaly :D
něco mi chutnalo víc
a ségře míň :(

anonym

Já mám bratra o rok staršího ode mne, ale co si pamatuju, maminka uvařila a jedli jsme spolu stejné jídlo od mala, ptala jsem se jí na to, potvrdila mi to, neexistovalo, aby jeden měl něco jiného, než druhý, a ještě dodala, že by stála u plotny celý den, takže, v žádném případě, oba prostě to samé

mixman

To mají na výběr z několika jídel jako na poledním menu v restauraci? Rozmlsanci a chudák maminka! 🙂