Avatar uživatele
anonym

Dvojcata – jednovajecna ? Znate nejaka ve svem okoli. ? Myslite , ze kdyz stejne vypadaji, maji i stejne mysleni ,nazory

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Andělé, Kerberus, tom004, barnajka, dědapetr před 4660 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

jo,jo, znám dvojčata, obě děvčata, jsou úplně stejné a taky úplně stejně pitomé,,,můj muž tvrdí, že se tam něco asi pokazilo, že jsou sice dvě, ale mozek mají jen jeden dohromady. Vážně jsou do telata,,,,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Znám. Mí známí. Názory nemají zcela shodné, ale podobné. Rovněž jejich vazba na sebe je velmi silná.

S rozdílem jednoho týdne oba onemocněli stejnou chorobou. První z nich se zcela uzdravil, druhý zatím ne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Dobré ráno.Znám,Pavlu a Květu.Jsou to spolužačky.Když šlo o nějaký problém,který se jich týkal obou,byly nerozdělitelné­.Soukromí,měla každá svoje.Obě vystudovaly práva,obě jsou vdané,obě mají dvě děti,RD mají postaveny vedle sebe (a pořád ji to vyhovuje).Jedna je už babičkou,druhá ne.Jedna má advokátní kancelář,druhá si otevřela malou restauraci,kde je i hlavním kuchařem.Bezva holky,dodneška.Jo,a obě jsou přírodní blondýny. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Bydlí u nás na ulici jsou to rok a půl stará dvojčata.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Tak já jsem hlídala jednovaječná dvojčata – holky (3 roky měly) a rozhodně neměly stejné myšlení a názory =D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Mám v rodině neteře jsou si podobné jak vejce vejci, nemohou bez sebe být , jakmile jsou odloučeny, musí se aspoň slyšet.
Ale názory stejné nemají v tom je každá jiná. Každá vystudovala jinou školu./Dneska už jim je 25 let a nerozeznám je stejně ,jako když byly malé.Když se narodily švagrová říkala jedna má modré náušničky a druhá červené , ale stejně jsem nevěděla která je která.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

Znám – Markétu a Katku – první je taková „já tady velím a nikdo mi do toho nebude kecat“ a druhá se věnuje spíš háčkování a šprtání…
Ale uvnitř jsou si hodně podobné, i když jedna má obarvené černé krátké vlasy a druhá původní hnědé až po zadek…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miru1

Znám.Já sám jsem z jednovaječných dvojčat.Lidé si nás často pletou.A názory máme podobné.Ale přesto každý žijeme jinak.Já mám rodinu se dvěma dětmi kluka a holku,brácha má čtyři děti dva kluky a dvě holky.S bráchou i jeho rodinou si rozumíme velice dobře.Vzájemně si i pomáháme ( dle možností ).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek