Jahoda

Dvě stránky Odpovědí??!!

Zdravím! Zjistila jsem, že Odpovědi mají dvě stránky! Na té novější stránce je trochu jiný vzhled. Zůstaňte přihlášeni a podívejte se na www.dev.odpovedi.cz je to novější vzhled. Na www.odpovedi.cz je ten vzhled pořád samý. Nezapome%nte zůstat přihlášení aby jste viděli tu změnu. A otázka zní: Máte to taky tak nebo jsemsamotná? Děkuji
Doplňuji:
Omlouvám se. Musíte dát stránku bez „www“ tedy zadejte do vyhledávaše jen „dev.odpovedi.cz“

Nejlepší odpověď
annas

Aplikace Internet Explorer nemůže zobrazit tuto webovou stránku – objevilo se mně po kliknutí na odkaz.
.
Zkouším znova zadat bez www.
Nevím, žádnou změnu nevidím. Objevila se mně historie z 30. 4. Jsem zvědavá na ostatní.

Další pokus. Máte pravdu, je jinak nadepsaná diskuze a vedle ní jsou umístěny ještě další odkazy.

Další odpovědi
GangstaHelper

dev znamená developer (vývoj), je to tedy verze stránek na otestování experimentálních funkcí.

Už před měsícem jsem něco hledal přes google a našlo mi to tuto vývojovou stránku (čili, administrátor by ji měl označit, aby se neukládala do indexu vyhledávačů).

panenka

To samé se objevilo i mě co ANNAS.

P3p!no

Ano opravdu jsou tam malé rozdíly.

alexandra

Mě to hlásí server nenalezen.Tak nevím.

NickD

Hned první rozdíl je ve známkování – palec dolů…