Avatar uživatele
Jahoda

Dvě stránky Odpovědí??!!

Zdravím! Zjistila jsem, že Odpovědi mají dvě stránky! Na té novější stránce je trochu jiný vzhled. Zůstaňte přihlášeni a podívejte se na www.dev.odpovedi.cz je to novější vzhled. Na www.odpovedi.cz je ten vzhled pořád samý. Nezapome%nte zůstat přihlášení aby jste viděli tu změnu. A otázka zní: Máte to taky tak nebo jsemsamotná? Děkuji
Doplňuji:
Omlouvám se. Musíte dát stránku bez „www“ tedy zadejte do vyhledávaše jen „dev.odpovedi.cz“

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, NickD, P3p!no před 5079 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Aplikace Internet Explorer nemůže zobrazit tuto webovou stránku – objevilo se mně po kliknutí na odkaz.
.
Zkouším znova zadat bez www.
Nevím, žádnou změnu nevidím. Objevila se mně historie z 30. 4. Jsem zvědavá na ostatní.

Další pokus. Máte pravdu, je jinak nadepsaná diskuze a vedle ní jsou umístěny ještě další odkazy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

dev znamená developer (vývoj), je to tedy verze stránek na otestování experimentálních funkcí.

Už před měsícem jsem něco hledal přes google a našlo mi to tuto vývojovou stránku (čili, administrátor by ji měl označit, aby se neukládala do indexu vyhledávačů).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

To samé se objevilo i mě co ANNAS.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
P3p!no

Ano opravdu jsou tam malé rozdíly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

Mě to hlásí server nenalezen.Tak nevím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NickD

Hned první rozdíl je ve známkování – palec dolů…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek