dve skype adresy vytvorit na notebooku,ale presny postup,jsem zacatecnik.

Miroslavst! potrebuji presny popis jak je mam
naistalovat,jsem v tom zacatecnik.Je nato nejaky program,porad,diky

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Otevři skype (je možné, že se automaticky přihlásí-bývá to nastaveno). Takže pokud je skype už aktivní, tak je třeba se odhlásit. Po odhlášení se hned zobrazí okno pro přihlášení. do tohoto okna napiš cokoli tě napadne. Třeba YYYYY a heslo třeba 12121212. Snad se netrefíš do jména a hesla někoho jiného, ale pochybuju. Pak dej přihlásit. Ukáže se ti, že je to neplatné. Nabídne ti to několik možností: Zapomněl jsem heslo-to ne. Nové skype jméno-to ano. Takže na to klikni.
Ukáže se ti nové okno, kde vyplníš jméno, přihlašovací jméno které jsi si vybral a heslo které jsi si zvolil. Heslo znovu potvrdíš. Je možné, že skype jméno, které si zvolíš už existuje a tak ti to dá na výběr nebo zvolíš jiné. Pak zaškrtneš, že souhlasíš s podmínkami a stiskneš na další.
Pak zadáš svoji mejlovou adresu a odškrtneš přihlásit po spuštění. Klikneš na přihlásit se a je to hotovo.
Nyní se můžeš odhlásit a použít starý profil třeba XXXXX a po jeho odhlášení se přihlásíš do nového YYYYY.
Pošli mejl, jestli se povedlo a jestli pochopil.