maja49

dvě písně v prezentaci powerpoint, jak na to??

Ahoj, vytvořila jsem prezentací s časováním a vložila jsem do ní hudbu. Poslední „slajd“ bych potřebovala ozvučit jinou písničkou. Poradíte mi jak? Nějak jsem to udělala, ale je to špatně.. V tom posledním „slajdu“ ta první písnička normálně pokračuje a do toho hraje od začátku ta písnička druhá, která by měla hrát sama..

Odpovědi
magorvkleci

záleží na verzi powerpointu, u těch nových od 2007

  • vybrat ikonku
  • nahoře „nástroje pro zvuk“ – „přehrávání“ – „opakovat do ukončení uživatelem“