Wiking777

Přiberu, když jsem si dala k večeři dvě jablka? Pokud ano, kolik?

Dobrý den, dala jsem si na večeři 2 jablka (kolem 18:00), i když se to moc nedoporučuje. Přiberu po tom? Pokud ano, jak moc?

Nejlepší odpověď
Tw!st

Nevím jaký máš jídelníček, ale snad nikdy nic nepokazíš když sníš dvě jablka. Celkově ovoce má sice dost cukrů (fruktózy) ale na svačinu proč ne. Akorát nevím jestli to chápu správně- ty jediné co jíš na večeři jsou dvě jablka? Kde jsou bílkoviny a zdravé tuky?

Další odpovědi
Alesh

Takový dotaz jasně ukazuje, že trpíš nebo máš náběh na nějakou formu příjmu potravy (anorexie, bulimie). Bude dobré, když si o tom něco málo přečteš. Dvě jablka jsou energeticky úplný prd. Důležité je mít správně sestavený, vyvážený jídelníček a dostatek pohybu. A hlavně to chce rozum.

Kepler

Pokud sníš k večeři dvě jablka, přibereš přesně jejich hmotnost. Potom záleží jen na tom, kolik sníš plnohodnotné stravy na snídani a později. Po dvou jabkách na večeři bych nemohl ani usnout, páč by mě hlad hnal k ledničce. Takže pochybně nevečeřej a radši se hýbej. Svět neběží na internetu, ale venku!

da ny

Jsi anorektička?
Řeš to včas!