karbo

DVD nepřehrává

Dokázal by někdo poradit,proč stažené filmy z webu v AVI,vypálené na DVD nejdou přehrát na novém dom.kině SAMSUNG,ale normal DVD jde v pohodě?Podporuje DivX.
Vůbec to nenačte,a v každém jiném přístroji to jde.

Odpovědi
PostApMan

Co myslíte tím jiným přístrojem? Jako v jiném stolním DVD přehrávači to jde ?
Dost by pomohlo kdyby jste napsal typ DVD přehrávače, a tak program ve kterém filmy vypalujete, a také v jakém formátu filmy vypalujete (DVD-Video,Datový disk apod.)

led

môže sa stať, že filmy, ktoré sťahujete sú vo formáte mp4, aj keď označené sú ako *.avi, tento formát vaše DVD nemusí podporovať

anonym

DVD přehrávačům trvalo opravdu velmi dlouho než se naučily přehrávat DivX/AVI tak aby fungovalo zobrazeni titulku, tak aby z diakritiky nebyl jen rozsypany caj, tak aby je neprekvapila avi koncovka u MKV nebo mp4 kontejneru, tak aby se prehravac nezasekl kdyz narazi na narocnou kombinaci QPel a GMC pouzitych pri enkodovani divx filmu … obdobi kdy dvd prehravace ktere se honosily logem divx vlastne divx poradne prehravat ani neumely bylo dlouhe – a u levnejsich modelu stale jeste pretrvava, … zda se ze totez se ted budou cestou trnitou ucit i vyrobci tv 🙂

takoveto nedostatky jsou naprosto bezne, spis by me prekvapilo kdyby ten televizor prehral vsechno napoprve – na to jsou tu jini specialisti (dreambox, xtreamer, …).