dgfdgf

Můžou dva lidi,ktseří vypijou 2 l 40% alkoholu nadejchat rozdílný množství promile?

To záleží na váze?

Nejlepší odpověď
cochee

Záleží na jejich hmotnosti, věku, pohlaví, momentálním stavu organismu, individuální resistenci (stejné množství alkoholu stoprocentně zamává jinak s abstinentem a jinak s člověkem, který konzumuje pravidelně) a dokonce taky na rase, je známo, že např. mongoloidní (žlutá) rasa má s alkoholem větší problémy než rasa europoidní (bílá). A to jsem jistě na spoustu faktorů zapomněl, či o nich ani nevím.

Další odpovědi
Drap

Ano mohou. Nezáleží jen na vátze. Každý spaluje alkohol jinak.

Mc Merkurion

… co můžou, měli by >>> každej jsme přeci jinej …