Kryšpín

Důvod velkého výstřihu u něžné populace?

Dostal jsem od mladého skauta 11 let tento dotaz, některé dívky, slečny, dámy, seniorky a.t.d. předvádějí svůj dekolt v širokém hlubokém rozletu, je to známka výše společenského postavení, konta v bance, inteligence, ukázka výrobků z PVC neb něco jiného, sám jsem váhal jak mu to vysvětlit.

Odpovědi
Edison

Tak normálně to slouží k tomu aby ukázaly co ukázat lze, tedy pokud je co ukazovat. Bohužel, některé nemají dostatek soudnosti a sebekritiky na to, aby tuto formu prezentace spíše nepoužívaly, případně to prostě neuměj.

Drap

Důvodem je estetika a sebevědomí dané dámy.