duplicitní soubory

Používám Glary Utilities na čištění a mám dotaz na vyhledávač dulicitních souborů je možné z každé duplicitní položky ze seznamu jednu odstranit děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Já bych ten program nepoužíval bez řádného zaučení z návodu. Nejdříve musíte vyřadit z hledání systémové soubory. Tam bych nic nemazal kromě .log souborů. Pak se dají nastavit filtry (pdf, jpg) ale ten program to neví 100% jestli jsou to stejné soubory. To se musíte rozhodnout sám jestli ano. Takže každé 2 stejné prozkoumat.

Další odpovědi
Elk

Používám Advanced SystemCare profesional a tam je možnost zjistit duplicity v PC. Zaškrtnu si soubory, které jsou dvakrát a vymažu. Pomáhá mi to!