DV

duplicitni nebo hloupe odpovedi

chtel bych se zeptat, proc je mnoho odpovedi jen zopakovanim odpovedi predesle. A proc administratori techto stranek tyto odpovedi nemazou. Myslel jsem, ze na tomto serveru jde o to pomoct druhym, ne o to si za kazdou cenu honit ego, kdo ma nejvice odpovedi, nebo lepe nejvice nejblbejsich a nic neresicich odpovedi …

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Co se týče duplicitních odpovědí, jedním z důvodů může být i to, že při psaní odpovědi nelze vidět odpovědi ostatních. Jistě je tu i mnoho odpvědí, kde jde prostě o shodu názoru. V těchto dvou případech bych to za honění ega nepovažovala.
Jiná situace je, když dotyčný předcházející odpověď skutečně jen „opíše“ nebo dokonce záměrně napíše úplný nesmysl. Tohle, bohužel, způsobuje jejich potřeba se nějak zabavit a jde jednoduše o SPAMy a zároveň některé lidi k podobným kouskům láká výhlášená soutěž.

Další odpovědi
Dandi

=) mno…někdy jsou odpovědi duplicitní…někdy jsou tady hloupé otázky…co se dá dělat…

alenka901

napiš svůj názor adminovy

Informator

Myslím, že se jedná o „hon“ v soutěži…přejde to, nebojte :)

gillan

právě jedna taková blbá otázka je zde, odpovídat na ni nemá smysl.

pepee32

nejspíš je to soutěží