Petr345648

Duna House realitka, reality obecně. Práce real.makléře.

Ahoj všem, uvítal bych praktické informace o práce real.makléře.
Na trhu je jich mnoho, zaujala mě Duna House.
Zná někdo? Vypadá to že nové recenze už mají dobré že se firma zlepšila.
Dle všeho se projde placeným školením v řádu pár tisíc, pak si člověk navolává lidi
a zkouší si domluvit zákazníky aby je mohl zastoupit, ideální exkluzivní zastoupení a pak
se snaží prodat. Marketing dělá prý RK sama a fotografa mají také, ale může si nemovitost fotit sám. Je to samozřejmě na ŽL ale dle inzerátu i informací dávají do začátku cca 1–2 měsíce ,,FIX plat,, až do výše 25tisíc brutto.
Tím že realitka platí pronájem prostor, marketing tak samozřejmě o to o něco větší provize má z prodeje nemovitosti na dané náklady. Na začátku se platí školení které tvvá odhadem týden???

Bylo mě potvrzené od X ldií že aktuálně se nemovitosti prodávají snadněji, horší je někoho získat k zastoupení a chvilku prodej trvá a provize se vyplácí se spožděním.
Teoreticky by tak člověk měl mít na min 4 spíše i 6 měsíců fin.polštář.
Dle všeho je to podobné u všech RK.

Jen se liší tím zda si člověk dělá marketing sám, zda platí pronájem kanceláře či velikostí provizí, referencemi na internetu, školením a že většina do začátku nedává ani korunu.
Máte někdo zkušenost přímo s prací v Duna House? Mají zahraniční zastoupení
a jinak mají kancelář v Praze.

V minulosti jsem zaznemanal o nějaké RK někde na webu – něco o tom že se vybírali peníze za školení a RK nabírala lidi a provize jim neplatila, samozřejmě to jsou těžko ověřitelné drby.

Případně uvítám i jiné zkušenosti z praxe.
Prý je řada realitek i z části MLM pod sene nabrat co nejvíce juniorů ze kterých mají dost slušné provize seniorní makléři a vedení provize.Zkušenosti?

Děkuji za info.
Petr34897

Odpovědi
_Bůh_

V roce 2022 nejvíc zbytečná práce.
Doufám, že makléře BezRealitky.cz kompletně zničí.