Avatar uživatele
Bonifác

Dům Na klíč

Co znamená dům na klíč??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4469 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Dandi

Je to dům, který je stvořen přesně podle Vašich představ. Vymyslíte si kolik chcete pokojů, toalet, kde chcete mít garáž, jak to všechno chcete mít pospojované, kde chcete mít jakou podlahu....Prostě do posledního šroubečku si spolu s architektem vytvoříte dům na míru Vašim představám a pak si jej necháte postavit. Slovní spojení na klíč znamená to, že vy máte jakýsi pomyslný klíč a oni Vám na něj postaví Váš dům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Maru80

Rekla bych spis to znamena to, ze nekdo za Vas udela vsechnu prace az do okamziku, nez Vam predaji klic od pomysleneho domku. To znamena nejaka firma zajisti: projekt, rozpocet, hrubou stavbu, vsechny interjerovy a exterjerovy prace. Vy budete muset jen platit a o nic se nebudete muset starat. Bohuzel, je to jenom idelani model, v praxe to tak nefunguje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alenka901

dům, který je od základu postaven podle našich představ

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Attack-design

dům postavený vám na míru

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zabloudilova

Když jsme stavěli rodinný dům o rozloze skoro 230 metrů čtverečních, na který jsme šetřila sakra dlouho (bylo to něco okolo 15 let odkládání penízků), bylo nám silně doporučeno nechat si nainstalovat tepelné čerpadlo země-voda od firmy Mastertherm, která je českým výrobcem tepelných čerpadel. Je vidět, že se jedná o férovou firmu na základě jejich individuálního jednání. https://mastertherm.cz/…

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada