dust8

Důchodci dostanou v prosinci 5000 korun, odklepli poslanci. Co když to ale neschválí ještě senát?

https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/duchod­ci-dostanou-v-prosinci-5-000-korun-odklepli-poslanci-40340791

Nejlepší odpověď
elkon

Tak ho parlament přehlasuje, stejně je to jen brzda. To co senát neschválí, parlament přehlasuje.

Další odpovědi
Drap

V takovém případě by důchodci nedostali nic a zřejmě by byl zahájen nový pokus o schválení. Ovšem do prosince by se to už téměř jistě nestihlo.

Alesh

Tak tím malinko oddálí „řeckou cestu“ naší ekonomiky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.