Avatar uživatele
SniperCZ

Byl u mě v pokoji duch?

Dobrý,den nedá mi to ale musím se zeptat vím že sem,nepatří ale nevím kde bych se měl,na to zeptat dnes…jsem se podíval video kde byl semnou můj děda a hrál si semnou já začal brecet a po nějaké době co jsem se vybrecel tak se začali otvírat sami dveře a zavírat a furt dokola a když,jsem přišel k tomu,přestalo to něco podobného,se mi kdysi,stalo začal jsem myslet na svyho dědu asi před,rokem (2016) vybrecel jsem,se a po chvilky,co,jde,se vybrecel někdo vstoupil do pokoje,a stal ve dveřích myslel jsem že je to někdo,s,rodičů ta jsem to neřešil a dělal že spim ráno mi řekli že celou noc spálí a že nikdo nebyl v pokoji, když jsem se zeptal kdo to mohl být,tak mi řekli,že,děda mě přišel navštívit má to,stín něco společného?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 2297 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jirka F

Odpoveď byla označena jako užitečná

Věřím ti částečně.Sám jsem byl svědkem už dvakrát. poprvé když jsem také ležel v posteli jsem se probudil v noci a v kuchyni černý zhmotněný stín který byl černější než tma.Nevěnoval jsem tomu pozornost protože po čase zmizel. Druhá zkušenost se mě stala nedávno byl jsem v nemocnici a zkoušel nahrávat ducha na mobilu ozval se jeden a řekl mě že tam byl protože se mu stala nějaká autonehoda. Poté se sám od sebe spustil tlakoměr což nechápali ani sestry jelikož byl jinak vypnutí nedalo se to vysvětlit.

Upravil/a: jirka F

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?SniperCZ Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Nerozumím řeči tvého kmene.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… duch určitě !!!, jestliže věříš na pohádky …
… hele, nejni důležitá spisovná čeština, stačí hovorová, ale když napíšeš „s“, tak nevim, jestli přišel s rodičem, nebo to byl jeden z rodičů, „… má to,stín…“ to má bejt s tím nebo stín, atd (to je jen jeden příklad), chtělo by to trochu přeložit …

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jde to po tobě !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nebyl u tebe žádný duch.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirka F

Naštěstí to byl dobrý člověk jelikož už poté sám ukončil konverzaci.

před 2297 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirka F

Naštěstí to byl dobrý člověk jelikož už poté sám ukončil konverzaci.

před 2297 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… mně je šumák byste a by jste, shoda přísudku s podmětem, mezera před otazníkem, ale tohle snad psal někdo pod vlivem …

před 2297 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek