SniperCZ

Byl u mě v pokoji duch?

Dobrý,den nedá mi to ale musím se zeptat vím že sem,nepatří ale nevím kde bych se měl,na to zeptat dnes…jsem se podíval video kde byl semnou můj děda a hrál si semnou já začal brecet a po nějaké době co jsem se vybrecel tak se začali otvírat sami dveře a zavírat a furt dokola a když,jsem přišel k tomu,přestalo to něco podobného,se mi kdysi,stalo začal jsem myslet na svyho dědu asi před,rokem (2016) vybrecel jsem,se a po chvilky,co,jde,se vybrecel někdo vstoupil do pokoje,a stal ve dveřích myslel jsem že je to někdo,s,rodičů ta jsem to neřešil a dělal že spim ráno mi řekli že celou noc spálí a že nikdo nebyl v pokoji, když jsem se zeptal kdo to mohl být,tak mi řekli,že,děda mě přišel navštívit má to,stín něco společného?

Nejlepší odpověď
jirka F

Věřím ti částečně.Sám jsem byl svědkem už dvakrát. poprvé když jsem také ležel v posteli jsem se probudil v noci a v kuchyni černý zhmotněný stín který byl černější než tma.Nevěnoval jsem tomu pozornost protože po čase zmizel. Druhá zkušenost se mě stala nedávno byl jsem v nemocnici a zkoušel nahrávat ducha na mobilu ozval se jeden a řekl mě že tam byl protože se mu stala nějaká autonehoda. Poté se sám od sebe spustil tlakoměr což nechápali ani sestry jelikož byl jinak vypnutí nedalo se to vysvětlit.

Další odpovědi
quentos

Nerozumím řeči tvého kmene.

Mc Merkurion

… duch určitě !!!, jestliže věříš na pohádky …
… hele, nejni důležitá spisovná čeština, stačí hovorová, ale když napíšeš „s“, tak nevim, jestli přišel s rodičem, nebo to byl jeden z rodičů, „… má to,stín…“ to má bejt s tím nebo stín, atd (to je jen jeden příklad), chtělo by to trochu přeložit …

anonym

Jde to po tobě !!

ivzez

Nebyl u tebe žádný duch.

jirka F

Naštěstí to byl dobrý člověk jelikož už poté sám ukončil konverzaci.

jirka F

Naštěstí to byl dobrý člověk jelikož už poté sám ukončil konverzaci.

Mc Merkurion

… mně je šumák byste a by jste, shoda přísudku s podmětem, mezera před otazníkem, ale tohle snad psal někdo pod vlivem …