Elile

Držte mi palce! Jdu si..

..smýt hennu z vlasů.. Dneska jsem ji vyzkoušela poprvé, máte s ní nějaké zkušenosti?

Nejlepší odpověď
Drap

Palce držím, zkušenosti nemám, protože nemám ani vlasy.

Další odpovědi
anonym

Elile, to bude v pohodě. Začala jsem šedivět, ještě mi nebylo ani 30 let. Pro začátek henna perfektně stačila skrýt semtam stříbrný vlásek. Používala jsem hennu asi 10 let. Je to barva na bázi bylinek a vlasům prospívá. Pokud jsi zvolila správný odstín, budeš spokojená.

briketka10

vždy jsem měla hnědou a vzápětí rezavou, docela mi slušela na dlouhé kudrnaté vlasy a neměj strach je to takový bahýnko s písečkem co ? zvládneš to, mě ji patlala sestra, nyní mě barví taky, ale už používám jen Palette šampony na 24 umytí na šedivý vlasy taky drží, a minule ses ptala na šampony a kondicionery jestli jsi to byla Ty, tak bys měla používat i Hennu řadu šampon a kondicioner..