salsa verde

Držíte se při nákupu oblečení pravidla Přemýšlej v obchodě a nemusíš přemýšlet před skříní?

Nejlepší odpověď
anonym

Při nákupu oblečení se neřídím zpravidla žádným pravidlem – kromě kontroly velikosti. A před skříní také mnoho času nepobudu a nepřemýšlím.

Další odpovědi
briketka10

nemám moc peněz na vyhazování, tak nakupuju jen to co opravdu potřebuju..

david22

Proto raději nakupuji oblečení v kamenném obchodě než na internetu, kde si nelze důkladně zkusit, zda mi to pasuje.

Damiana

Absolutně ne! Jak vidím hadry, jsem úplně mimo. 🙂
Zavlní se šifónová sukně, cítím hebkost hedvábného šátku, splývavost saténových šatů – a ty střihy a barvy. To hned v duchu kombinuju a hraju si. Pak ještě botičky a kabelčičky a to je teprve dokonalý úlet. A šmuky – má slabina!
Jsem schopna si koupit i dva kousky stejného oblečení – každý v jiné barvě.
Je ale pravda, že nenakupuji blbosti. Chodím pouze do některých obchodů, kde mám jistotu, že je to můj styl. A že se mi hodí a není to kousek, kterých mají stovky… Když už něco koupím, tak to fakt stojí za to. Manžel má snad svatozář, protože ho baví se mnou nakupovat a líbí se mu vybírat i tu módu. Občas – sám – objeví zajímavý kousek, vyblejskne mi ho a pošle – že mi to v obchodě bloknul, a jestli se mi to líbí, mám si to tam jít zkusit. Nedávno mi sám koupil překrásné taneční šaty na latinu. A na množství rezignoval – sice si už asi moc nepamatuje, co vlastně mám, ale ví, že to „určitě“ unosím. A pak, řekla bych, že se mu moje ženská „marnivost“ snad i docela líbí. Co víc si přát! 🙂

pizlicka

tohle je ale hoodne tezke.kdyz jdes treba pro cerne spolecenske kalhoty,tak se toho drzet a neodbihat trebas k te krasne halence,kterych mas doma plno,ale tahle.......ju­uuuu.supr mam ji!a doma-sakra,dyt ja zas ty kalhoty nemam 🙂