Avatar uživatele
salsa verde

Držíte se při nákupu oblečení pravidla Přemýšlej v obchodě a nemusíš přemýšlet před skříní?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Damiana, briketka10, anonym před 4279 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Při nákupu oblečení se neřídím zpravidla žádným pravidlem – kromě kontroly velikosti. A před skříní také mnoho času nepobudu a nepřemýšlím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

nemám moc peněz na vyhazování, tak nakupuju jen to co opravdu potřebuju..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
david22

Proto raději nakupuji oblečení v kamenném obchodě než na internetu, kde si nelze důkladně zkusit, zda mi to pasuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Absolutně ne! Jak vidím hadry, jsem úplně mimo. 🙂
Zavlní se šifónová sukně, cítím hebkost hedvábného šátku, splývavost saténových šatů – a ty střihy a barvy. To hned v duchu kombinuju a hraju si. Pak ještě botičky a kabelčičky a to je teprve dokonalý úlet. A šmuky – má slabina!
Jsem schopna si koupit i dva kousky stejného oblečení – každý v jiné barvě.
Je ale pravda, že nenakupuji blbosti. Chodím pouze do některých obchodů, kde mám jistotu, že je to můj styl. A že se mi hodí a není to kousek, kterých mají stovky… Když už něco koupím, tak to fakt stojí za to. Manžel má snad svatozář, protože ho baví se mnou nakupovat a líbí se mu vybírat i tu módu. Občas – sám – objeví zajímavý kousek, vyblejskne mi ho a pošle – že mi to v obchodě bloknul, a jestli se mi to líbí, mám si to tam jít zkusit. Nedávno mi sám koupil překrásné taneční šaty na latinu. A na množství rezignoval – sice si už asi moc nepamatuje, co vlastně mám, ale ví, že to „určitě“ unosím. A pak, řekla bych, že se mu moje ženská „marnivost“ snad i docela líbí. Co víc si přát! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

tohle je ale hoodne tezke.kdyz jdes treba pro cerne spolecenske kalhoty,tak se toho drzet a neodbihat trebas k te krasne halence,kterych mas doma plno,ale tahle.......ju­uuuu.supr mam ji!a doma-sakra,dyt ja zas ty kalhoty nemam 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek