Mili @

Držíte nějakou dietu???

Já jsem ode dneška začala…

Nejlepší odpověď
rynek878

Jo,já taky držím dietu,tu „BODOVOU“,zbodnu na co přijdu.

Další odpovědi
1popelka1

Jestli se tomu, že třikrát týdně sportuju (vybírám si aerobik, zumbu, salsu, kolo, plavání, na co mám prostě zrovna chuť a čas), nejím večer a sladké říká dieta, pak ano. Je to o zvyku, mě vůbec nepřijde, že bych si něco nakazovala a zakazovala, prostě nemám potřebu přejídat se a cpát se sladkým a ráda se hýbu…
A pročpak chcete hubnout? Hlavně nedržte hladovku…

BEAES

Tak to držím palečky, ať vydržíš co nejdéle, já se snažím hubnout, ale jím spíše od všeho trošku, raději každé 2hod. něco, ale v menších porcích.

panenka

Zatím žádnou dietu nedržím

Jahoda

Dietu nedržím. Zatím nebylo třeba. I já se zapojuji do sportu – v létě jsem běhala každé ráno, jezdila na kole (teď už to u nás na kolo moc není), jezdila na kolečkových bruslích atd. Teď jezdím do vedlejšího města na krytý bazén, takže zatím převažuje plavání. Každý čtvrtek tu máme hodinu aerobiku, tak zajdu.

aramah

Ne nemusím ale je fakt že se někdy zapomenu najíst.Zajímavé u mě je že nepoznám že mám hlad.Podle hodin si uvědomím zda jsem jedla nebo ne.Jeden čas jsem si musela natáčet budík abych se vůbec najedla.

skorcovaz

To je náhodička, já taky dneska začala! :)
K snídani jsem měla jabko a už umírám hlady.. :( Oběd mám až o nekonečných 63 minut!!! Ale moc se na ten zelný salát netěším.. :(
Musím znížit příjem kalorii, ten můj mi včera řekl, že tloustnu. :/
Cvičit ale nemám chuť, ani čas, tak musím omezit jídlo a cestou do práce mám na břichu ABtronic.. Za měsíc si dáme vědět, jak jsme na tom?? ;)

janek66

Já mám "warfarinovou"dietu a ta je moc příjemná.Nemůžu zeleninu a podobné věci,ale zato maso a všechny nezdravé dobroty můžu bez omezení 🙂

MacaM

Já již nehubnu 🙂 mám o 2 konfekční velikosti méně, cítím se skvěle! Žádnou dietu jsem přesto nedržela a ani necvičila, při 2 malých dětech nebylo kdy. Pomohly mi české bylinné produkty. Nejdříve jsem si pročistila střeva (pozor ne však vyvoláním průjmu) a upravila metabolismus tuků a pak přidala výrobky ke spalování tukové tkáně, bylinek pro odvod škodlivých látek v tukových zásobách nastřádaných, které se při dietách a „špatném“ hubnutí uvolňují do organismu. My tomu říkáme zdravé hubnutí. Nejste ve stresu, neztrácí se voda a ni svalovina. Mne se dokonce skoro ztratila celulitida:-)
Napište si, podám podrobné info.
maca.lvz@seznam.cz
Na uvedeném webu jsou i zkušenosti zákazníků…

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

Mili @

Ne, mám to dohodnuté s psycholožkou, začala jsem zajídat stresy a tím pádem přibírat…
A ztratila jsem zájem i o cvičení a to jsem chodila do posilovny a se psem na dlouhé procházky, atd. atd.
A chci s tím něco dělat!!!!!
I na Zumbu chci chodit…

1popelka1

Od stresu pomáhá pohyb a přátelé, alespoň mně, jakmile jsem si kdysi zalezla domů, s nikým nemluvila, nikam nechodila, nehýbala se, byl konec a těžko se mi z toho srabu dostávalo… držím vám palce, ať si najdete nějaký pohyb, který vás bude bavit… a uvidíte, že to bude jen a jen lepší, po psychické i fyzické stránce