vecernice

Držíte dietu?

Držíte tu někdo momentálně nějakou dietu?A pokud ano,tak jakou?Nemyslím tu bodovou.
Doplňuji:
Dělám si jen průzkum.Já dietu nedržím,ale sonduju jestli jste to třeba zase nenechali na poslední chvilku-zhubnout do plavek.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano, dietu držím. Snažím se jíst zdravě a tudíž se oprošťuji od takových jídel jako jsou suchary apod. jím jen to zdravě vypadající jídlo, jako je např. kachna, knedlozelovepřo a jakékoli jiné masité jídlo.
Nejlepší dieta je vepřová dieta.
Doplňuji:
To panenka: Panenka se o stravu dělila s kamarádkou, takže měla dělenou dietu :D

Další odpovědi
kropitko

Dietu nedržím,jenom se občas zapomenu najíst..:-D to jsou nervy…

oskar

Dá se říct,že ano jim všechno,ale v menších dávkách.Na moji výšku bych potřeboval mít o 6kg.méně.

quentos

ne, na co? Nemám proč, a i kdyby, jsou účinnější způsoby, jak zhubnout. Ani sebepřísnější dieta nepomůže, pokud ji člověk nespojí s dostatkem pohybu a práce.

panenka

Já žádné diety ted momentálně nedržím ale nedávno už jsem to zde psala jsem s kámoškou protože jí nechtěla držet sama držela dietu dělená strava podle LENKY KOŘINKOVÉ a mojé kamarádce se díky radám od Lenky podařilo zhubnout 10 kilo za měsíc.
Doplňuji:
Ty jsi Mirku číslo opravdu 🙂 já jsem jedla menší porci než kámoška protože já hubnout nepotřebuji jak jsem psala moje kámoška potřebovala zhubnout a já jí slíbila že to budu držet s ní jinak bych jí k tomu samotnou nepřemluvila.

anonym

Nedržím,nepot­řebuji.Ale prý je velmi dobrá tzv.
„Bodová dieta“. = Zbodnout na co přijdu.

nabubindes

ne! nemám problémy s nadváhou, pohybu mám dostatek

BENYTA

Dietu jsem nikdy nedržela,doufám,že mě nepotká cukrovka,nemocný žlučník atd.,jinak bych mohla zodpovědně prohlásit,že ani nikdy držet nebudu.
To známé heslo – zhubnout do plavek – mě totálně irituje,představím si,jak se v zimě,možná i celý rok někdo nezřízeně cpe a pak čeká na zázrak od DIETY.
Raději at si pořídí nové plavky,něco na způsob kutny,když mu vadí jak vypadá – doted mu to evidentně nevadilo…
Pro Panenku – 10 kg za měsíc si kamarádka taky moc neprospěla,tohle kdyby slyšel nutriční odborník,když se hubne půl kila týdně,už zvedají varovně prst…
Dokonce ta nejznámější BODOVÁ je podle mě zdravá,rozdělí denní příjem potravy,což je pro snižování váhy velmi podstatné,beru to podle sebe,tu zbodnu jablko,za chvíli mrkev…

Neguš

Dietu držím,ale jen v souvislosti s diabetem.Není to však vůbec snadné.Naučil jsem se obecně několik zásad:nejíst sladké a tučné potraviny(není to však 100=ní,ale minimalizuji to).Jíst vícekrát než 3× denně,hodně pít(ne najednou,ale v průběhu dne často),zařazovat do jídelníčku co nejvíc zeleniny a ovoce.No a hodně se pohybovat.
Musím ovšem dodat,že mám asi 12–15 kg navíc a je mi víc než 60 let.

ReHu

Dietu nedržím.
Ale již tu padlo pár dotazů, jak rychle zhubnout.

bubukaa

ne nedržím dietu je to zbytečné když nikdo pardon skoro nikdo z rodiny není tlustý nemám být po kom tlustá a pár kil na víc nevadí