ptáč

Drželi jste někdy minutu ticha?

Jak to dopadlo?

Nejlepší odpověď
gecco

Utekla…

Další odpovědi
briketka10

Ano.
Jak to dopadlo – vyhořením svíček,
které jsem předtím zapálila.

led

Viackrát pri oficialitách a veľakrát pri sprostých narážkach (aj tu. S hlbokým dojatím som mlčala a hľadeľa na táraniny na obrazovke. V niektorých prípadoch sa minútové mlčanie zmenilo na dlhodobé)
„Jak to dopadlo?“ Život je príliš krátky, čas ide ďalej, nečaká ani tú minútu. Čo je teraz, sa už stalo, keď čítate tieto slová, je to už minulosť.

quentos

Ano.
Dokonce jsem ji ze své pozice jednou i vyhlásil.
Ta druhá otázka je poněkud zvláštní a fakt mě nenapadá nic jiného, než už napadlo Gecca – prostě uběhla :{D>

Drap

Mnohokrát. Nevidím na tom nic nezvyklého.

lexx

jo, na absolventském večírku po státnicích za ty kamarády co se toho nedožili

anonym

Ano,držel,hlavně když jsem hrával fotbal,když někdo hodil kopyta.
Pak i za Václava Havla.
Jak asi může dopadnout minuta ticha.

mosol

Za stovku.

briketka10

Už nemám bodíky pro ty komu je chci udělit,
tak až po půlnoci díky za pochopení vážení 😁

anonym

Tak to Jugar neusne. 🙂

briketka10

Myslíš?

gecco

😉

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

„semtex, to je super vynález“

http://www.od­povedi.cz/repor­t/add?topicTy­pe=answer&ques­tionUrl=cim-nejvice-prispela-ceska-republika-svetu&topicId=584192