Martas

DRWE BACKUP 9.0 FRE EDITION

Chci se zeptat jestli je twënto program dobrý,něco málo o něm vím že je to na zálohování dat ale nevím jak se to dělá.Je to kvůli tomu kdybych náhodou ztratila programy v počítači?Občas si koupím časopis PPK a tam jsou instalační CD na programi jen nevím zda jim můžu věřit nebo jestli jsou to jen zkušebí verze.Díky všem za odpovědi

Nejlepší odpověď
Losos

Ano

Další odpovědi
anonym

já používám pár let tento: Acronis True Image Home,a nemá chybu, jednoduché ovládání pro průměrně zdatného začátečníka.Jediná nevýhoda,že není free.

zde je link:

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/zalohovani/a­cronis-true-image/

Tombik

EASEUS Todo Backup

Několika ceny ověnčený software pro zálohu a obnovu jen samotných dat, ale také jednotlivých partition a celých disků. Je vhodný zejména v případech, kdy potřebujete updatovat nebo upgradovat některé části vašeho systému a nechcete znovu instalovat operační systém.

Nástroje programu:

  • možnost zálohování celého systému,
  • zálohování celého disku jako jednoho obrazu,
  • jednoduché a rychlé obnovení složek,
  • podpora bootovacích CD/DVD,
  • možnost klonování disků,
  • kontrola zálohy pro jistotu správné obnovy,
  • podpora nahrávání obrazů jako virtuálních disků.

Ke stažení zde: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/zalohovani/e­aseus-todo-backup/

Zdroj: www.stahuj.cen­trum.cz/utili­ty_a_ostatni/za­lohovani/ease­us-todo-backup/