Oprah

Družstevní byt

Chtela bych koupit druzstevni byt 3+kk,cena je 630.000kc,z toho se plati 210.000kc predem.Chapu to dobre ze zbyva platit 20 let jen 420.000kc?Tzn­.1750kc mesicne?Kdyz nepocitam inkaso samozrejme,to se plati zvlast,to vim.Ja jsem totiz volala do realitky a tam mi bylo receno ze se mesicne plati 10 tisic,ale to je prece blbost,ne?To by ten byt stal pres 20 mega,chapete to nekdo?

Odpovědi
standa

Od koho jste slyšela, že byste zbytek kupní ceny (420.000 Kč) splácela měsíčně dalších 20 let ? Komu byste ty splátky platila ? Prodávajícímu těžko. Bance, která vám poskytne úvěr ?

Nevím na jakou otázku byla odpověď té realitky, že se měsíčně platí 10 tis. Kč.

Prostě na tuto otázku bez znalosti dalších parametrů nelze jednoznančně odpovědět. Prosím o upřesnění.