Druzstevni byt

jsem clenem druzstva manzelka ne byt sem ziskal pred manzelstvim stale je druzstevni ale mam zadost o predani do osobniho vlastnictvi po zaplaceni pujcky kterou nam druzstvo na stavbu poskytlo ma manzelka v pripade rozvodu narok na nejake odskodneni pokud by byl byt na me preveden pred rozvodem

Odpovědi
Klarisa

Pokud jste získal byt před manželstvím manželka nemá na něj nárok,ale musíte ji najít náhradní bydlení,tak to aspoň řekli mě na úřadě.Jediná možnost je se s manželkou domluvit,u rozvodu musíte být už majetkově vypořádáni.