petra15

Druhy sportu pro divky. Co by jste mi doporucili ?

sice…, ale.....

Nejlepší odpověď
pusinka50

Co to je to „sice“…„ale“.....? pod otázkou???
Můžeš dělat co chceš, co tě baví. Akorát nedoporučuji jízdu na traktoru, ten setřásá dívkám vnitřnosti.

Další odpovědi
Drap

Všechny sporty dělají i ženy. Stačí si jen vybrat.

Kelt

Záleží na fyzické kondici, povaze, zájmu, na čase, který chcete tomu obětovat, zda rekreačně ad. Od aerobiku, po vzpírání,

anonym

Mne hodně bavil volejbal. Na ten jsem chodila ještě po prvním dítěti. Moc prima jsou břišní tance. Vyzkoušej pár druhů a rozhodni se podle toho, co ti nejlépe sedne. Nemá smysl začínat něco, do čeho by jsi se musela nutit.

atena11

Mě je 12 let a hraji volejbal doporučuji a když Ti bude dostaneš se rychle z přípravky. Já jsem se za půl roku dostala z přípravky do ml. žákyň. Ale taky bys mohla chodit na tanncování a nebo pokud máš ráda zvířarta (koně) můžeš chodit i na jezdectví

KerrKnock

Ne kazdeho bavi vsechno, nedala jsi sem zadne informace.. Pokud mas dobrou kondicku, muzes hodinu behat na fotbale, florbale, dokonce jsou i holcici hokejove kluby, pokud rada bruslis rychle. Pokud tu kondicku nemas, muzes si ji zlepsovat na aerobiku. Pokud ches spis uvolnenejsi typ, zkus jogu nebo brisni tance. Zminovani voleybal tqky neni spatny a pokud ses vysoka, zkus basket nebo atletiku. Taky hopsani na trampolinach je bezva, nebo ruzma cviceni v centrech urcenych pro sporty. Muzes zkusit tenis, nebo klidne pingpong. Nakonec uz me napada..Muzes hrat zavodne i sachy.

da ny

Kromě výběru sportu a fyzické kondici, záleží na zdravotním stavu a finančních možnostech rodiny :)
Ortopedie tvrdí, že od 20 let by dívky neměly klečet a dělat dřepy… :D. Mnoho mladých má problémy s kolenními klouby! (snad z nevhodného a nedostatku pohybu?)
Kdo má problém s páteří je nevhodná i jízda na typu kol, na nichž 90% Čechů jezdí nebo dře v posilovnách. Zdravý pohyb je důležitý (třeba i turistika, procházky apod.) a sport by měl být rekreační.
Heslo: „Sportem k trvalé invaliditě“- není žádný výmysl 🙂.