Avatar uživatele
petra15

Druhy sportu pro divky. Co by jste mi doporucili ?

sice…, ale.....

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, gagaga před 3756 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pusinka50

Co to je to „sice“…„ale“.....? pod otázkou???
Můžeš dělat co chceš, co tě baví. Akorát nedoporučuji jízdu na traktoru, ten setřásá dívkám vnitřnosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Všechny sporty dělají i ženy. Stačí si jen vybrat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Záleží na fyzické kondici, povaze, zájmu, na čase, který chcete tomu obětovat, zda rekreačně ad. Od aerobiku, po vzpírání,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mne hodně bavil volejbal. Na ten jsem chodila ještě po prvním dítěti. Moc prima jsou břišní tance. Vyzkoušej pár druhů a rozhodni se podle toho, co ti nejlépe sedne. Nemá smysl začínat něco, do čeho by jsi se musela nutit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atena11

Mě je 12 let a hraji volejbal doporučuji a když Ti bude dostaneš se rychle z přípravky. Já jsem se za půl roku dostala z přípravky do ml. žákyň. Ale taky bys mohla chodit na tanncování a nebo pokud máš ráda zvířarta (koně) můžeš chodit i na jezdectví

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KerrKnock

Ne kazdeho bavi vsechno, nedala jsi sem zadne informace.. Pokud mas dobrou kondicku, muzes hodinu behat na fotbale, florbale, dokonce jsou i holcici hokejove kluby, pokud rada bruslis rychle. Pokud tu kondicku nemas, muzes si ji zlepsovat na aerobiku. Pokud ches spis uvolnenejsi typ, zkus jogu nebo brisni tance. Zminovani voleybal tqky neni spatny a pokud ses vysoka, zkus basket nebo atletiku. Taky hopsani na trampolinach je bezva, nebo ruzma cviceni v centrech urcenych pro sporty. Muzes zkusit tenis, nebo klidne pingpong. Nakonec uz me napada..Muzes hrat zavodne i sachy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Kromě výběru sportu a fyzické kondici, záleží na zdravotním stavu a finančních možnostech rodiny :)
Ortopedie tvrdí, že od 20 let by dívky neměly klečet a dělat dřepy… :D. Mnoho mladých má problémy s kolenními klouby! (snad z nevhodného a nedostatku pohybu?)
Kdo má problém s páteří je nevhodná i jízda na typu kol, na nichž 90% Čechů jezdí nebo dře v posilovnách. Zdravý pohyb je důležitý (třeba i turistika, procházky apod.) a sport by měl být rekreační.
Heslo: „Sportem k trvalé invaliditě“- není žádný výmysl 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek