Ucetni

Máte zkušenosti s druhotnými licencemi Windows? Není to podvod?

Zdravim,

postavil jsem si novy PC a potreboval bych licenci, ale nechce se mi za to vyhazovat nekrestanske penize, naskytla se tu moznost druhotnych Windows licenci.
Zajimal by me Vas nazor, popr. jestli to neni nejaky podvod a jestli vse funguje tak jak ma, konkretne na firmy jako Certasoft a Smartlicence.
Diky za odpovedi.

Odpovědi
Hlada

Když se s tím před čtyřmi lety začínalo, tak jsem koupil od Výhodný software Win7. Princip je stejný. Dostal jsem instalačku pro značkový notebook s originálním štítkem. Funguje normálně, aktivace přes internet. Protože je to ale verze určená k předinstalaci, není možné si stáhnout nový iso s aktualizacemi. Instalace tak trvá několik hodin.

Kryšpín

Může přijít doba, že se to típne

aliendrone

Ano, funguje to. Právě takhle jsem si pořídil za cca 900Kč Windovws7 Profi 64bit, když jsem potřeboval přejít z 32b verze.

Ale pozor! Pokud si v rámci šetření necháš poslat jen COA štítek s tím, že si image instalační placky stáhneš a vypálíš, tak TRVEJ na odkazu odkud si příslušný obraz sosneš, jinak budeš nucen sosnout nějaký pofidérní zdroj. (Mrkvosoft ODMÍTNE poskytnut origo image!!!)

A ten navíc budeš muset aktivovat telefonicky, při instalaci z „noname“ zdroje instalačního obrazu placky přijde hláška, že zadaný kód z COA štítku je používán (další Mrkvosoftí opruz)!!

Anebo si připlať a nech si poslat instalační placku (než se babrat se sosáním a burněním… za ty cca 2–3 stovky navíc to STOJÍ, jsou ale i tací, kteří upřednostní VLASTNÍ pálení na vlastnoručně pořízená/vybraná kvalitní média, přeci jen je to instalačka). Jinak platí to co píše Hlada.

nonnel

S druhotnou licencí mám dobré zkušenosti. Funguje tak, jak má. Jestli chceš hodně levné W10, vyzkoušej tuto adresu.
http://mslevne­.cz/obchod/win­dows-10-professional/