Avatar uživatele
Ucetni

Máte zkušenosti s druhotnými licencemi Windows? Není to podvod?

Zdravim,

postavil jsem si novy PC a potreboval bych licenci, ale nechce se mi za to vyhazovat nekrestanske penize, naskytla se tu moznost druhotnych Windows licenci.
Zajimal by me Vas nazor, popr. jestli to neni nejaky podvod a jestli vse funguje tak jak ma, konkretne na firmy jako Certasoft a Smartlicence.
Diky za odpovedi.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? nyjono, aliendrone před 2176 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Když se s tím před čtyřmi lety začínalo, tak jsem koupil od Výhodný software Win7. Princip je stejný. Dostal jsem instalačku pro značkový notebook s originálním štítkem. Funguje normálně, aktivace přes internet. Protože je to ale verze určená k předinstalaci, není možné si stáhnout nový iso s aktualizacemi. Instalace tak trvá několik hodin.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kryšpín

Může přijít doba, že se to típne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Ano, funguje to. Právě takhle jsem si pořídil za cca 900Kč Windovws7 Profi 64bit, když jsem potřeboval přejít z 32b verze.

Ale pozor! Pokud si v rámci šetření necháš poslat jen COA štítek s tím, že si image instalační placky stáhneš a vypálíš, tak TRVEJ na odkazu odkud si příslušný obraz sosneš, jinak budeš nucen sosnout nějaký pofidérní zdroj. (Mrkvosoft ODMÍTNE poskytnut origo image!!!)

A ten navíc budeš muset aktivovat telefonicky, při instalaci z „noname“ zdroje instalačního obrazu placky přijde hláška, že zadaný kód z COA štítku je používán (další Mrkvosoftí opruz)!!

Anebo si připlať a nech si poslat instalační placku (než se babrat se sosáním a burněním… za ty cca 2–3 stovky navíc to STOJÍ, jsou ale i tací, kteří upřednostní VLASTNÍ pálení na vlastnoručně pořízená/vybraná kvalitní média, přeci jen je to instalačka). Jinak platí to co píše Hlada.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nonnel

S druhotnou licencí mám dobré zkušenosti. Funguje tak, jak má. Jestli chceš hodně levné W10, vyzkoušej tuto adresu.
http://mslevne­.cz/obchod/win­dows-10-professional/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek