Janatýna

Druhé rodné jméno

Již jsem dospělá a přidala jsem si druhé rodné jméno do rodného listu.Zajímalo by mě,zda mé děti si musí nechat vyměnit své RL z důvodu,že tam figuruji jen s jedním jménem.Dvě jména mám teprve dva roky.Děkuji

Odpovědi
panenka

pokud jste vdaná dětí by to druhé jméno používat nemuseli.normalně budou mít své jmeno včetně příjmení,ale raději se poptejte na matrice.

Nuk nuk

Děti si RL měnit nemusí, protože v době, kdy se narodili, jste měla jméno jen jedno.