Krčálek

Druhá světová válka

Myslíte, že by byl Hitler dobrý vůdce kdyby nevyvražďoval židy a tak?

Nejlepší odpověď
mojitek

Dobrý vůdce?Vždyť to byl zakomplexovaný psychopat kterého se větší část vlastní rodiny zřekla.Byl to manipulátor,a už jen to,že se snažil o „čistou,separo­vanou“ rasu -je holý nesmysl.Stalin byl to samé,možná ještě o něco děsivější.

Další odpovědi
verka

Byl to demagog a manipulátor. Sám přece nebojoval, na to měl jiné, třeba i děti…! Ti, kdo vymyslí válku, nestojí v čele bojujících. Kdyby zažili boj, vyvražďování a všechny krutosti, tam by takový zrůdnosti nevymýšleli.

akvidzerp

Svým spůsobem to dobrý vůdce byl když dokázal zmanipulovat a vést tolik lidí,ale jen svým způsobem dobrý vůdce s blbýma úmyslama(HODNĚ blbýma)