druh a družka

Dobrý den. Bydlím s přítelem a se svým synem ve společné domácnosti 3 roky. Podílíme se společně na vedení domácnosti i na financování. V občanském průkazu mám ale trvalé bydliště uvedeno jiné a svou nynější adresu uvádím jako přechodnou. Máme podle zákona nárok na to, abychom se titulovali jako druh a družka?

Odpovědi
COVERENDER

Ono to vypada trošku složitější nez jen ze by to přímo rikal zákon. Zde je odkaz : www.partnerstvi­.cz/rp-vaculikova/2_5_ne­sezdane_pouzi­ti.phtml

drtic

pokut si to někde hlásila tak ano