panenka

Drive Status???

Dobrý večer před půl rokem mi známý nainstaloval Drive Status ted jsem si všimla že to mám červeně přeškrtnuto můžete mi prosím poradit co to znamená,popřípadě kdyby se to muselo nainstalovat tak kde stáhnout?děku­ji moc.

Nejlepší odpověď
Gollumek.88

nepovažovala bych to za důležitou aplikaci, spíš naopak, naprosto zbytečnou. Pokud se jedná o hlídání statusu například disku, tak bych použila HD tune, to se nainstaluje a nespouští se to po startu, po spuštění se můžete podívat na „zdraví“ disku. Pro disková pole RAID slouží obvykle Intel matrix storage technology, používá se i na velké disky (500GB a výš). Nicméně Drive status co jsem se dočetla v podstatě nic kloudného nedělá…