Berušinka

Dresing na těstovinový salát

Všem přeji krásný den. V tomhle počasí jsem se rozhodla, že k jídlu udělám nějaký těstovinový salát, ale nikdy jsem žádný takový salát nedělala (jsem na omáčky a českou kuchyni). Potřebuji poradit s dresingem. V lednici mám bílý jogurt, ze kterého se prý něco na těstovinový salát udělat dá. Pokud máte recept na chutný dresing, tak sem s ním 🙂

Nejlepší odpověď
iceT

Jogurt stačí smíchat s těstovinami a dalšími surovinami.
Já smíchám část kysané smetany s dílem majonézy,možno přidat česnek,kečup.Se solí to moc nepřehánět,pokud by v salátu byla čerstvá zelenina,sůl totiž ze zeleniny vytáhne vodu a zelenina pak rychleji ovadne.To radši víc přisol vodu na těstoviny.
Těstovinových sálátu najdeš mraky https://www.go­ogle.cz/webhp?sou­rce=search_ap­p&gws_rd=cr#scli­ent=psy-ab&q=t%C4%9Bs­tovinov%C3%BD+sa­l%C3%A1t+se+ze­leninou&oq=t%C4%9Bs­tovinov%C3%BD+sa­l%C3%A1t&gs_l=hp­.1.1.0l4.1545­.9391.0.11341­.19.6.1.12.13­.0.579.1453.2j2j4-1j1.6.0....0.0­..1c.1.20.psy-ab.G4rwyfRydtE&pbx=1&bav­=on.2,or.r_qf­.&bvm=bv.49967636%2C­d.Yms%2Cpv.xjs­.s.en_US.jOYp­RJj4zMA.O&fp=4e70ec­77dc329073&biw=1280&bih=­685

Další odpovědi
Damiana

Zkus jogurt smíchat s trochou evo oleje, jemně přisolit, nasekat do něho nějaké bylinky, trochu čerstvě drceného pepře a hotovo. Dobrá je i kombinace s kečupem (nebo rajským protlakem, cukrem a solí) a majonézou. Samotný jogurt s těstovinami může být příliš výrazný a chuťově nepříjemný, proto je lepší ho vždy trochu „povzbudit“ olejem nebo majonézou. Se zeleninou (samostatně) to je ovšem jiná.:-)