Heřman

Drbny – chlapy nebo ženy

Dobrý den. Chci se zeptat kdo jsou větší drbny chlapy nebo ženy a proč se to tak děje a nebo to je stejné jak z muži tak i se ženami.

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že to vyjde tak zhruba na stejno. Jen se snad drbe o trochu jiných věcech

Další odpovědi
Pájo

Drben žen je v mem okolí asi tak 3× více, než mužských drben. Proč to tak je v mém okolí, nevím. Obecně myslím, že jsou k tomu ženy lépe vybaveny (je lékařsky potvrzeno, že mají ženy lépe propojené obě hemisféry mozku), což je obdařuje schopností lépe (a více) mluvit, kombinovat, dělat více operací-věcí najednou.
A je to dáno také historickým faktem, že zatímco muži někde potichu lovili (potichu, aby to neuteklo), tak ženy udržovaly oheň a tlachaly v jeskyni :D (je to samozřejmě napsáno s jistou dávkou nadsázky).

led

Největší drbna? No přece, kteří nemají roupama, co dělat. Tak drbou. Je jedno muž, nebo žena.

Kdo má málo volného času, nemá čas na drby.

anonym

No,největšímy drbnami budou asi chlapi,vím co říkám.V práci i v té hospůdce se jim huby nezavřou!