Kris

Dráždivý kašel u 6 měsíčního miminka

Dobrý den,
mám 6 měsíců staré miminko.Začala dost kašlat.Spíše bych řekla,že jí to dráždí.Dávám stoptussin 3 krát deně.
Prosím o radu jak se toho co nedříve zbavit.Lepšíma kapka,čajem…?
Děkuji.

Odpovědi
hanulka11

já bych neexperimentovala ,co dal lékař to bych dávala – čaj je snad samozřejmost i kromě kapek

Deli

K lékům od lékaře doporučuji hodně chovat, nosit dítě ve svislé poloze přitulené na svůj hrudník. Jednak mu udělá dobře Vaše tělesné teplo, jednak láska a kontakt s dítětem léčí a jednak mu nebudou stékat tolik hleny tam, kde ho dráždí k dalšímu kašli. V leže je to prostě horší… nejen u dětí.

AnetteS

Ahoj. Vyzkoušej sirup Stopkašel, nám zabírá skvěle jak u staršího syna (4 roky), tak i u mladší dcerky (8 měsíců) na suchý i vlhký kašel. Je přírodní, jen bylinky, takže ho můžou i děti a nemusíš se bát chemie. A k tomu můžeš zkusit mazat mu hrudníček psím sádlem (koupíš taky v lékárně), krásně uleví hlavně přes noc.