Dráždíte hada bosou nohou?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
dudu

Ne

Ovšem coby dvaašedesátiletý kmet a přescent si mohu dovolit svoje názory prezentovat velmi svobodně a docela nahlas zejména, když manželka není zrovna doma.

Další odpovědi
hanulka11

Ne

rozhodně nepřilévám nic do ohně

Drap

Ano

Bohužel i podobných věcí se občas dopustím

dědapetr

Ano

Někdy se to stane.

Deli

Ano

Někdy velice ráda 🙂

baghira

Ano

Ale jen ty nejedovaté :D

anonym

Ano

Ale někdy se také stává, že člověk zjistí hada až když na něj šlápne.

GM

Ne

filva

Ne

vivatis2-

Ne

Ne bojim se že by mně kousl nejsem blázen jestli takle týráš zvířata taksi je tžrej, ale já nenávidi lidi co TÝRAJÍ zvířata!!