straširybka

Drátky na pytlíky…?

jak se říká těm drátkům, které jsou určené na zavázání kolem mikroten. sáčku? má to nějaký název?
Doplňuji:
manžel totiž jednou řekl svojí býv. manželce, že se tomu říká rautakalio, koukal zrovna na hokej 😁 ona mu to věřila a použila to pak na návštěvě :_D od té doby tou jinak neřekneme, přenesli jsme to už na příbuzenstvo a všichni tomu tak říkáme, ale víme, že to je sranda. napadlo mě, že vlastně nevím, jak se tomu říká opravdu 🙂 díky

Nejlepší odpověď
lilibou

myslím že to jsou ony..
http://www.in­tris.cz/44130/va­zaci-pasky-intristie