Drap v tuto chvíli zlatým uživatelem!

Upřímně gratuluji a děkuji za přínosné odpovědi a otázky.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Drape ty ses tedy rychle ke zlatu vydrápal a moc gratuluji

Další odpovědi
anonym

Jejda, to je ale úroda poslední týden.
Gratulace do VIP klubu, jsi jeho přínosem a čestným členem.
P.S. Iv zpovzdálí sleduje nadějné množení stáda ženichů a mne si ruce.

dědapetr

Drap gratuluji k dosažení zlata.

tom004

Gratulace,i ode mne.Dík za otázky,i odpovědi.

anonym

I já Ti,Drape, srdečně blahopřeji.Patříš tady a věřím,že i dlouho mezi námi vydržíš!

Terryle

Poslední dobou se to tu zlatí nějak intenzivně… :o) gratuluju moc, Drape, a ať to tu baví i nadále!

led

Toľko zlata… čo sa blížia Vianoce?
Prirodzene Drapa vítam medzi zlatými a blahoželám.
PS.
zas niekto predbehol -iv- :)

anonym

Ja take blahopreji a jami ale take ! 🙂

  • iv-

Doplňuji:
Ne ne Dr., ja uz jsem si tu sveho zenicha nasla ! :-p

chudst

Take gratuluji! Tenhle mesic nas tu vazne je slusna uroda :)
Doplňuji:
jami155: takze zezlo od -iv- jste prebrala vy? Holt kdyz tu mame sikovne a vsimave damy, neni se pak divit, proc jsou Odpovedi fajn, vidte, panove :)

Andělé

Také přijměte mou upřímnou gratulaci ke zlatu 🙂 Máte ho opravdu zasloužené,moc Vám ho přeju…:-)

ten který je

Gratuluji ke zlatému stupni.

casey

Pochopitelne se take pripojuji ke gratulacim.

Deli

Také posílám velkou gratulaci!

Jikra

I já bych také velice rád pogratuloval ke zlatu.Dobrá práce,jen tak dál.

Kerberus

Opět pozdě. Tentokrát – dva dny. Gratuluji.

anonym

také sem se opozdil, přesto vám drape gratuluji ke zlatu a doufám, že vás to neomrzí :D