Avatar uživatele
anonym

Drahe kameny

Verite na silu kamenu,libi se vam drahe kameny i polodrahoka­my,jakym davate prednost-velikost,barva,tvrdos­t.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5148 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Věřím, že drahé kameny a polodrahokamy mají léčivou a podpůrnou sílu, doporučuji křišťál, ten zavěste do prostoru, má očistnou sílu a vyzařuje pozitivní energii do prostoru. Je dobré ho jednou za čas omýt, či při úplňku přes noc vystavit měsíčnímu svitu. Dále doporučuji mít u sebe menší kamínek, každý dle svého znamení, třeba pro střelce je povzbudivý amethyst, pro ryby je vhodný tyrkys, blížence malachit atd.

Zdroj: http://www.as­troesoterika.cz/po­lodrahokamy%20stran­ky/citrin.htm

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ncls55

Souhlasím s Klarisa ale to nakládání kamenů přes noc do vody by mělo být hlavně při silné záři měsíce a trochu čerstvých a čistých květin jinak asi můj nej kámen je Hyacint nebo Heliotrop,v té inter. adrese dej druhý obrázek(pod tou mapou)a dej Léčivá moc kamenů

Zdroj: www.garda.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Na pohled jsou pěkné ale nevěřím v jejich nějakou moc a sílu.Zajímavé jsou třeba vltavíny které mají sopečný původ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Drahokamy a polodrahokamy se mi líbí, ale v nějakou jejich zázračnou sílu nevěřím. Asi neupřednostňuji žádný, nějak mě obecně nelákají, ale kdybych měla vybrat tak ametyst a jantar.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

Věřím na kameny,mám jich doma za pár tisíc,vždy když mi něco je přikládám si je na tělo.Mám různé barvy od bílé po černou.polodra­hokamy mě vyléčili z nemocí.Např.černý magnetit rozpuští nádory,červené kameny např.rubín léčí nemoci krve.Také namáčím kameny do vody přes noc a vodu druhý den vypiji.Nejraději mám kámen fluorit a křišťál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

V sílu kamene věřim. Žádné nemám , protože mi přijde zbytečné utrácet za cennosti. Radši koupim oblečení nebo jídlo.
Líbí se mi Granát

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Já na nějaký kamení nevěřím.

Když někdo něco takovýho řekne, tak se mi vybaví, jak jsme jednou byli u nás v Domažkách na Chodských slavnostech a v jednom stánku tam prodávali taky takový ty „kameny“ ale udělaný ze dřeva. A dvě ženský se v tom velkým koši hrabaly a jedna říká druhé: „To je jako s těma polodrahokamenama. Musíš si vybrat ten, který ti dává tu nejpříjemnější energii.“ A přitom byly určitě všechny ty rádoby šutry vyrobený ze stejnýho stromu… No já se smála ještě doma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zero

Na silu naozaj neverím… Ale celkom sa mi páčia, najviac asi tyrkis a ametist…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek