Drahe kameny

Verite na silu kamenu,libi se vam drahe kameny i polodrahoka­my,jakym davate prednost-velikost,barva,tvrdos­t.

Nejlepší odpověď
BEAES

Věřím, že drahé kameny a polodrahokamy mají léčivou a podpůrnou sílu, doporučuji křišťál, ten zavěste do prostoru, má očistnou sílu a vyzařuje pozitivní energii do prostoru. Je dobré ho jednou za čas omýt, či při úplňku přes noc vystavit měsíčnímu svitu. Dále doporučuji mít u sebe menší kamínek, každý dle svého znamení, třeba pro střelce je povzbudivý amethyst, pro ryby je vhodný tyrkys, blížence malachit atd.

Zdroj: http://www.as­troesoterika.cz/po­lodrahokamy%20stran­ky/citrin.htm

Další odpovědi
ncls55

Souhlasím s Klarisa ale to nakládání kamenů přes noc do vody by mělo být hlavně při silné záři měsíce a trochu čerstvých a čistých květin jinak asi můj nej kámen je Hyacint nebo Heliotrop,v té inter. adrese dej druhý obrázek(pod tou mapou)a dej Léčivá moc kamenů

Zdroj: www.garda.cz

ten který je

Na pohled jsou pěkné ale nevěřím v jejich nějakou moc a sílu.Zajímavé jsou třeba vltavíny které mají sopečný původ.

Nuk nuk

Drahokamy a polodrahokamy se mi líbí, ale v nějakou jejich zázračnou sílu nevěřím. Asi neupřednostňuji žádný, nějak mě obecně nelákají, ale kdybych měla vybrat tak ametyst a jantar.

Klarisa

Věřím na kameny,mám jich doma za pár tisíc,vždy když mi něco je přikládám si je na tělo.Mám různé barvy od bílé po černou.polodra­hokamy mě vyléčili z nemocí.Např.černý magnetit rozpuští nádory,červené kameny např.rubín léčí nemoci krve.Také namáčím kameny do vody přes noc a vodu druhý den vypiji.Nejraději mám kámen fluorit a křišťál.

iwetax

V sílu kamene věřim. Žádné nemám , protože mi přijde zbytečné utrácet za cennosti. Radši koupim oblečení nebo jídlo.
Líbí se mi Granát

afro.minerva

Já na nějaký kamení nevěřím.

Když někdo něco takovýho řekne, tak se mi vybaví, jak jsme jednou byli u nás v Domažkách na Chodských slavnostech a v jednom stánku tam prodávali taky takový ty „kameny“ ale udělaný ze dřeva. A dvě ženský se v tom velkým koši hrabaly a jedna říká druhé: „To je jako s těma polodrahokamenama. Musíš si vybrat ten, který ti dává tu nejpříjemnější energii.“ A přitom byly určitě všechny ty rádoby šutry vyrobený ze stejnýho stromu… No já se smála ještě doma.

Zero

Na silu naozaj neverím… Ale celkom sa mi páčia, najviac asi tyrkis a ametist…