nevzdelaneja

Drahá myš do nákladů?

má cenu kupovat na IC myš, která stojí přes 1000Kč? Nebo mi to neuznají..? K práci jí potřebuju, ale samozřejmě i k osobním učelům a samozrejme by to slo delat i s myší za 200Kč.

Jak se todle v praxi může řešit?

Odpovědi
nyjono

Neřeš. Dej jí do nákladů. Taky mám lepší myš.
Řešit , vysvětlit, že víc vydrží, je přesnější, rychlejší, … můžeš až při případné kontrole.

Arne1

Jako OSVČ nemusíš kupovat ty nejlevnější šmejdy jako státní organizace pokud to mají ve výběrku. Kvalitní výrobek zdůvodníš vždycky (pokud se tě na to vůbec někdo bude ptát.