Janiss

Dózy – myčka

Nějaká rada, jak dát dózy do myčky aby uschly? Vždy, když vyndavám myčku, tak žádná dóza neni suchá a známým taky neusychají.
Doplňuji:
no tak to se nedá nic dělat… ale také mám problém s umytím nádobí. ta myčka pokaždé něco neumyje a musím to umýt ručně. nějaká rada na toto?

Odpovědi
Jikra

Bohužel, asi žádná rada nebude. Za 16let co mám už druhou myčku, tak ani v jedný mi nic, co je z hmoty řádně neuschlo. Nakonec je to popsaný i v návodu, že plastové nádobí obtížně schne či neschne. Takže, utěrku do ruky a jedu.
Doplňuji:
Doufám, že se ozvou i další uživatelé myček. Nechci tady zbytečně machrovat, ale ze své mnohalé zkušenosti vím, že konkrétně u Whirlpoolu, a ne jen u něj je potřeba nádobí řádně umístit. A jestli je tam sůl a leštidlo + prášek nebo gel a tablety3+1) tak by to musí být všechno řádné umytý.
P.S. Ramena co ostřikují musí být čistá a musí se volně pohybovat!