dozvím se konečně někde kolik je platba za hodiny u RWE

at hledám na internetu jak chci nikde se nedozvím ceny energií a stálých platů na rok aěé+ě. To je tak složité napsat kolik chtějí za m3 a za 1 kw

Nejlepší odpověď
anonym

Nějak sis popletl webovky, toto jsi měl adresovat právě na jejich web. Jinak tu byla obdobná otázka před pár dny, viz odkaz:
P.S. To, že ti dělá potíže hledání na netu, ještě neznamená, že budeš (schován za anonymem), osočovat zdejší respondenty!

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/o-kolik-procent-byl-zdrazen-zemni-plyn-pro-domacnosti-od-1-1-2012

Další odpovědi
www

Navštiv jejich stránky a víš vše!
Já ti to hledat nebudu, jen ty víš co máš za hodiny a navíc se mně nechce zodpovídat takové otázky. Sorry 😉

mosoj

U RWE to není tak těžké ale u ostatních ano.
Bohužel plyn mají nejdražší !!

https://www.rwe­.cz/cs/do-el-ceny-elektriny/

https://www.rwe­.cz/cs/do-zp-ceny-zp/

jaza

Zadej www.rwe, pak klepni na domácnost a tam jsou i ceníky v PDF. U plynu většinou čtvrtletně, ale loni zdražovali i v jiných termínech. Dnes se již za hodiny neplatí, říkají tomu stálý plat, a to jak u distribuce tak i u spotřeby. Sečteš + 20% DPH a máš výslednou měsíční částku. Někdy tam bývá již uvedena i cena s DPH. Ten stálý plat bývá kolem 400 Kč za měsíc a platíš ho i tehdy, když máš nulový odběr. U spotřeby a distribuce se m3 přepočíttávají na MWh, a to tak, že počet m3 násobíš koeficientem 10,55 a zjištíš spotřebu. Ten ceník si vždy vytisknu a propočítávám si měsíční spotřebu.