Dožije se Kirk Douglas 100 let?

Kirk Douglas, rodným jménem Isur Danielovič Děmskij (* 9. prosince 1916 Amsterdam, New York, USA) je americký herec a filmový producent, který je známý svou „mezerou v bradě“, hrubým hlasem a rolemi padouchů. Jde o otce hollywoodského herce a producenta Michaela Douglase, producenta Joela Douglase, producenta Petera Douglase a herce Erica Douglase.
Co myslíte?
Annas,umíš číst?!!
Neptal jsem se na mějaké kartářky,ale zde na poradně.
kdybych se chtěl zeptaat nějaké kartářky,určitě bych věděl které,ale nepovažuji to reálné.
Pokud jsi jeho jméno vypustila,nemusela jsi si ho oživovat,ale zajímalo by mě,jak se to oživuje,že si najednou vzpomenš?Docela si protiřečíš,můžeš mi poradit,jak se oživuje paměť?
Dnes má tento pár úctyhodných 99let.
Vzpomenete si na některé jeho herecké výkony?
Díky za odpovědi.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Kirk_Douglas
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=+Kirk+Dou­glas+

Nejlepší odpověď
annas

Měl by ses obrátil na stránku kartářek či některé vědmy. . Pokud tě to tak zajímá, určit dostaneš lepší odpověď.

I když K. D. přeji, aby se stovky dožil, to, co si myslím, mu nijak nepomůže. Jediná odpověď je NEVÍM. Má napsané ve hvězdách, kdy pozemský svět opustí.

Jeho jméno jsem vypustila z paměti, musela jsem si ho oživit.
Např. filmy Spartakus, Žízeň po životě a Dr. Jekyll and Mr. Hyde .

Další odpovědi
iceT

Tak to je frajer a přeju mu, aby se té stovky dožil.
Viděla jsem ho ve třech filmech a jediný, kde si ho opravdu pamatuju, je komedie Oskar, kde ztvárnil umírajícího mafiána hned na začátku. Pak jsem viděla Muž od Sněžné řeky, ale nepamatuju si, že bych ho tam zahlídla, ale už je to spoustu let a tátův oblíbený film Poslední vlak z Gun Hillu jsem určitě viděla taky, ale nepamatuju si ho vůbec.

anonym

Neměla by to být anketní otázka?

Dožije se Kirk Douglas 100 let?

ANO -
NE -
NEVÍM –

=============­=========================
Já se vsázet nebudu, jen napíši, že se mi líbil film u nás promítaný v době minulé a to je film Tajemná záře nad Pacifikem.

=============­========================

Vážený pane tazateli, teď jsi mne u otázky docela zmátl. V ní píšeš o páru, ale znění otázky bylo o jednom člověku! Myslíš, že vědma „ocko“ ještě provozuje živnost, u které bys se zeptal? Někdo si oživuje paměť vzpomínkou na daného člověka, někdo třeba u příkladu 1+1.

klumprt

Já ani nevím, jestli se sám dožiju večeře a mám vědět jestli Kirk překlepe ještě jeden rok?

Vzpomínám si na jeho roli v Tiché dohodě (ve filmu, ne v kapele), ovšem jen velmi matně, protože daleko silněji na mě zapůsobila knižní předloha.

anonym

Je zajímavé, pro ne nezajímavé, že Jugar vůbec nereaguje? Asi mu došlo, že píše krávoviny, ale omluvit se nehodlá, což je u něj známo!

annas

Ad Jugar – tak douho jsem se už nepobavila. Řeč je obrazem duše, takže ta tvá je černá jako uhel.:-))

  1. Odpověděla jsem Nevím, ale poradila jsem ti, kam se obrátit. To je zakázané?
  2. Vypouštím např. vodu v vany nebo psa či kočku z domu.
  3. Oživila jsem si jméno z tvého odkazu. Proto jsi ho snad vložil. Nebo se mýlím?
  4. Jak sis oživil paměť ty, když sis vzpomněl na starého pána? Poradíš?
  5. Opět ukazuješ na sebe, jak umíš pozorně číst a rozumět textu.

Považuješ se za dokonalého jedince, tudíž jsi sám se sebou spokojený a v tom směru si nepřiděláváš žádné starosti. 🙂

annas

Ještě k bodu 2– vždy musím vypustit něco odkud, jak jsem uvedla příklady. Takže nestačí jen vypustit jméno, ale i odkud, tedy z hlavy…

Škoda času … 🙂 alea iacta est či Alea iacta sunt?

anonym

Jugare, dělejte si srandičky z někoho jiného a nevypouštějte klamné informace!