plebs

Dožene Polsko v kvalitě života za dva roky západ,

Gazeta Wyborcza uvedla, že mají plán jak je uvedeno za dva roky dostihnem západ.
Bylo by vhodné něco podobného nabídnout i českém občanům máme solidní vládu většinu prozápadního parlamentu tak by to bylo velké povzbuzení.

Nejlepší odpověď
aevul

Dva roky… Těžko říct. Polsko je na opravdu dobré cestě, zatímco západoevropské země přinejlepším stagnují, ale ve spoustě zemí bude jen hůř. Ekonomické problémy opravdu nevyřeší další a další migranti, kteří jen natahují ruce.

A my? jestli se nepletu, tak Klaus sliboval, že do dvaceti let doženeme Německo. Zapomněl lidem říct, že se to týká hlavně jeho a jeho kumpánů. My se napřed musíme vyrovnat s rozkradením republiky, pak můžeme začít budovat a až pak někoho dohánět.

Nicméně, každý sám za sebe může svou životní úroveň zlepšovat. Co se mne týká, na svou životní úroveň si nestěžuji.

Další odpovědi
elkon

Tu solidní vládu jsi asi viděl ve snu. Jsou to samí diletanti. Pouze politické figury, lezoucí do zadku Unii, bez zájmu o občany.

aliendrone

No, jestli Polsko dožene během 2 let západ, tak na to bych sázel HODNĚ OPATRNĚ, nicméně to v jeho možnoste JE. Musíš si ale uvědomit, že Polsko není Črdel. Poláci si nikdy nenechali kálet na hlavu jednak, druhak jsou MNOHEM samostatnější – jak politicky, tak především ekonomicky. (Vem si jen KOLIK mají např. měnového zlata (přes 200 tun, dnes již možná více – my už nemáme NIC, všechno se rozkradlo, pardon „výhodně“ směnilo za rekordně nízkou cenu! I proti Slovensku jsme ŽEBRÁCI! Co chceš, havloidní dem(ent)okracie… :( )

Nabídnout našim OVČANŮM můžeš COKOLIV, dokonce i kdybys jim nabídl, že budou žrát jen hlínu, tak se najde DOST takových, kteří tomu budou tleskat a zalykat se jásotem (i zde jsou takoví). :(

Jiná věc je REÁLNOST něčeho takového jak píšeš dosáhnout. To je v případě Črdele ZCELA NEMOŽNÉ a to ani kdybys lhůtu prodloužil DESETINÁSOBNĚ! :(

Tudíž s ohledem na výše uvedené posuď vhodnost takového návrhu sám. ;) :D :D

paul1

Někteří lidé politikům bezvýhradně věří, i když mluví nesmysly. A hodně lidí tuší, že jim politik neříká pravdu, ale i tak ho obdivují proto, že se jim jeho lhaní líbí, protože politici tím vyjadřují svoji moc.
V něčem jsme západ už dohnali. Dobře si pamatuji naše poloprázdné zeleniny s hnijící cibulí a vyrostlým česnekem, naklíčené brambory, plesnivé sýry zabalené v alobalu, kde po rozbalení se objevila na okrajích plíseň, kterou jsme nevědouce, že je v celém sýru, odřezávali a zbytek zbaštili, v potravinách byly jen dva druhy chleba – bílý a černý, i na ten někdy bylo potřeba vystát frontu a byli rádi, že se dostalo i na nás, jeden druh rohlíků, skoro podobné to bylo i v jiných obchodech, např. v masně. Když jsme se poprvé dostali na západ, tak při návštěvě supermarketu moje paní dostala skoro šok a říkala, že si připadá jako v ráji. Teď to už tady také máme.
Mladší ročníky to nezažili, už to berou jako samozřejmost.

led

Vzhľadom na klesanie životnej úrovne „Západu“, okrem tých s nadpriemernejšími príjmami, sa blíži kvalite Poľska, táto možnosť za 2roky dosiahnuť kvalitu života „Západu“ je reálna.

Pepa25

Problém této otázky je, že Gazeta Wyborcza nic takové nenapsala …

aevul

Příspěvek smazán administrátorem.

plebs

Elkon je to kvalitní pětikolka vyhrála volby dokonce za podpory ÚS no a Polsko podle mého odhadu tam zemědělství funguje na lepší úrovni včetně, že jejich papaláši vymohli lepší podmínku u direktorů v Bruselu a na př. budování dálnic jsou někdy jinde než experti odborníci a stavaři v ČR.

aevul

Příspěvek smazán administrátorem.

plebs

Je to jeho názor demokracie a svoboda projevu

aliendrone

elkon>>> V žádném případě to nejsou diletanti, jen nejsou tak hloupí, aby žrali své vlastní kydy, ze kterých jásají ovčané, kteří je zvolili. Jedou si prostě podle SVÝCH VLASTNÍCH potřeb. Na ovčany kálí Bílý tesák, tomu rozumím.

Co ale NECHÁPU, je že to tupé stádo (ač sdíráno doposud NEVÍDANÝM způsobem) jim to žere, ještě navíc tomu TLESKÁ, obhajuje je (a to k VLASTNÍ škodě!) a havloidním dem(ent)okratickému systému po TOLIKA zkušenostech ještě věří. Sakra, já bych politikovi nevěřil ani „Ahoj!“ (leda by se nevymezil jako PROTISYSTÉMOVÝ) a i tak bych byl VELMI skeptický a opatrný v očekávánich. ;) :)