AnjiAnji

Dovolili by mi to rodice?

Dobrý den. Ziju v Německu v Mnichove a v cervnu budu mit dva tydny prazdniny. Chtěla bych jet ke sve kamaradce, ktera zije ve Francii(asi 500–600 km) . Je mi 13 let a v nemecku jsem teprve 1 mesic. Myslite, ze by mi to rodice dovolili?

Nejlepší odpověď
anonym

A jak my to máme vědět???
Zeptej se rodičů.
Případně ti pomůže, pokud si předem zjistíš, jak bys jela, kolik by to stálo – a hlavně, kdo by na tebe po cestě dával pozor – třináctiletý -teen je příliš zranitelný na samostatné cestování ´nějak´…
Samozřejmým předpokladem je, aby s tím tvá kamarádka a její rodiče souhlasili.

Další odpovědi
Quimby

To tady nikdo nemůže vědět, prostě se jich zeptej.
Ale nejspíš ne, protože je ti jen 13 a cestovat do jiného státu je dost daleko a oni by za tebe měli pořád zodpovědnost.

Nevíteto?

Pravděpodobně ne, jsi příliš mladá ☹