Michal Kole

Dovolili by jste návštěvě, aby spala v ponožkách ?

Nejlepší odpověď
Drap

Proč bych měl návštěvu kontrolovat jak a v čem spí ? K čemu by mi to mohlo být ?

Další odpovědi
briketka10

ano, taky nosím v zimě ponožky a i bych je návštěvě nabídla :D

bolak

Pokud by to byla návštěva ženská, tak ano, ale nesměla by mít na sobě už nic dalšího.

venkovan

Ne.
Ponožky máme v šulíku ve skříni. Kdyby v nich návštěva spala, rozlomila by nám skříň.

iceT

Pokud na těch ponožkách nebudou ještě i boty,tak proč ne.

quentos

a proč jako ne? Sám vím, jaké je to peklo, když člověku první hodinu pod peřinou, byť sebeteplejší, mrznou nohy, zřejmě vinou špatného prokrvení. Já osobně bez ponožek v posteli alespoň první hodinu spánku teda ani ránu.

manon

Ano, samozřejmě. Ať každý spí v čem chce. Myslíš běžnou neintimní návštěvu…

PS: Protože pokud myslíš stylem bolakovým, tak ne, pokud by to byla návštěva mužská tohoto typu, tak není nic horšího, než chlap, co má na sobě už jen ponožky :) Dovolila bych mu to, ale nejspíš jen jednou :)

pizlicka

navstevy u nas nespi,a i kdyby,nekoukala bych,v cem jde spat.

anonym

Taková kravina.