_136

Dá mně lékař písemný souhlas k výuce bojového umění, když jsem podstoupil operaci (fraktura Th12) a trpím bolestí?

Jsem od 2005 po zranění a chirurgickemu zákroku fractury th12 i tak bych rad zkusil se naučit bojové umění pro osobní obranu ve společnosti jen mám obavy ze odborný lékař mi da písemný zákaz. Diky

Dovolí mi lekář písemní souhlas se naučit bojové umění ikdyž sem podstoupil fracturu Th12 a trvalými následky bolesti?

Nejlepší odpověď
annas

Myslíte, že laik na internetu vám může poskytnout správnou odpověď? Jedině lékař, který vzná váš stav, může posoudit vhodnost výuky. Každý člověk je jiný, určitě i zdánlivě stejné problémy mohou mít jinou příčinu.

Poradit on-line vám může snad lékař na lékařské stránce, ale jen obecně, nezná rovněž podrobnosti. Nejlépe je jít za lékařem vás léčil či léčí, tedy zajít do ordinace, jak jsem uvedla výš. .

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

annas: A proč se nezeptat laiků na názor a zkušenosti? Ošetřující lékař je pravděpodobně jeden, zatímco lidí s podobnou zkušeností může být i tady na odpovědích více…

annas

U nemocí zkušeností neplatí, protože stejný lék u každého funguje jinak.

Já poradím třeba v oblasti bylinek, ale vždy píši, je to moje zkušenost.

Třeba žlučník, většina jedinců radilo ostropestřec, jeden z nejlepších prostředků na játra a žlučník. Ale jak mohou vědět, zda tazateli pomůže?

Pokud bych se já řídilo touto radou, zvýšila bych si tlak. To přece nikdo neví, stejně tak po operaci.

--
Mně bolí noha, po úrazu, můžu lyžovat, skákat přes švihadlo? Co mně poradíte?