Peter Kus

Dovolenou budu mít v červenci, kdy mám nejpozději rezervovat pobyt?

Nejlepší odpověď
Zbynas

Záleží na cílové destinaci, konkrétně hotelu / kempu apod. Nejlépe tam zavolat teď hned a informovat se, jak hodně dopředu je potřeba se u nich rezervovat, aby byla jistota, že už nebudou mít plno.

Další odpovědi
Emefej

Zeptej se tam, kde hodláš dovolenou trávit. Sem moc majitelů hotelů asi nechodí.

briketka10

není už pozdě ??