Rudolfino

Dovolená ve Španělsku

Prosím,můžeme někdo poradi s pěkným místem u moře

Odpovědi
lizinka

Doporučila bych Alicante nebo Murciu – obě na jihu (jihovýchodě) Španělska – není problém sem sehnat ani letenky – například z Bratislavy létá za babku do Alicante Ryanair. Záleží ale samozřejmě, co víc Vás zajímá a láká.

Zdroj: www.flylowcos­tairlines.org/niz­konakladove-letecke-spolecnosti/levne-letenky-bratislava+ali­cante.html

milzme

Mě se velice líbilo v Peniscole.
Je tam krásný přístup do moře,překrásný hrad a vneposlední řadě rybářské městečko a také v neděli burza přímo na ulici.

Vikičistič

Mě se moc líbilo v Tossa de Mar a v Pineda de Mar.

axxis

Ve Španělsku je problém s tím, jestli máte ráda soukromí, tak bych se necpal na sever ale spíše na jih k Andalusii. Sever má velké přeplněné hotely a celkem zaneřáděné pláže. Já mám rád klid a méně lidí, takže u mne vždy vítězí jih Espaňy od města Cartagena níž.Sice je to dražší, ale stojí to za to

Michálek1245

Sever je hodně turistický, na druhou stranu třeba Bilbao je super město. Ale počítejte s tím, že Baskové jsou mentálně trochu jinde než zbytek Španělska. Hold geny nezapřete. Super je třeba Madrid, Barcelona, ale to jsou metropole. Určitě nezapomeňte taky na cestovní pojištění. My máme rozšířené od https://ervpo­jistovna.cz/ a teda musím říct, že nám jednou fakt hodně zachránilo krk.