dovolená v Chorvatsku

Chtěli bychom se svými dvěma vnuky /6,9/ v červnu jet do HR.Autem jsme sami cestovali již několikrát, protože jsme ze Zlína,jezdili jsme jak přes Maďarsko, tak Rakousko. Vnuci ale bydlí u Plzně,tak bych se chtěla zeptat na solidní cestu z Plzně přes Rakousko. Pokud nám rovněž můžete dát typ na solidní pobyt, budu ráda. Díky Jiřina

Odpovědi
standa

Z Plzně bych jel nejkratší cestou do Německa na dálnici A3 (přes přechod Železná Ruda) a pak :

  • směr Linz a dále na GRAZ (po rakouske A8, A9)
  • a dále směr Maribor – Záhřeb – Karlovac – a pak už podle toho kam se pojede

S nějakým „zaručeným“ typem na ubytování je to složitý…, nevím jaký typ preferujete, kolik peněz chcete investovat ap.

Ale na internetu najdete stovky nápadů včetně recencí spokojených klientů…